News.ua


В Києві повністю відновили водопостачання після ворожої атаки – Свириденко

Октябрь 11
04:37 2025

ТГ Юлії Свириденко

Посилання скопійовано

Станом на 19:00 у Києві вже повністю відновили водопостачання в усіх районах.

Про це повідомила прем’єр-міністр Юлія Свириденко.

Крім цього, запустили інфраструктуру водопостачання у Кіровоградській області, вода всюди буде в кранах до ранку.

Водночас завдяки роботі енергетиків протягом дня Черкаську область повністю заживлено, на Донеччині скасовані графіки аварійних відключень.

По Києву роботи ще тривають — із ночі уже заживлено 540 тисяч споживачів, зазначає Свириденко.

Вона повідомила, що вимушені аварійні відключення продовжують застосовуватися в окремих районах Києва, Київській, Сумській, Харківській, Полтавській, Кіровоградській областях.

Для Дніпропетровщини та Запоріжжя відключення лише для промисловості. На Чернігівщині продовжують діяти графіки погодинних відключень, інформує прем’єр-міністр.

Читайте також: Обстріли енергетики точно будуть. Наскільки Україна готова та чи буде блекаут?

Нагадаємо:

Вночі росіяни масовано обстріляли енергетичну систему країни, що призвело до аварійних відключень світла по усій країні.

Внаслідок нічної атаки ворога серйозних пошкоджень зазнали теплоелектростанції (ТЕС) ДТЕК.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Міністр енергетики США висміяв «скиглення» Європи через спеку,

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua