У ОВА розповіли деталі удару по будинку у Харкові
![]()
Троє постраждалих внаслідок удару російських окупантів по Харкову отримали легкі ушкодження, загинула літня жінка.
Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, передає Укрінформ.
«Ворожий удар, попередньо, ракетою С-300, завдано по житловій 4-х поверхівці в Київському районі Харкова. Троє постраждалих отримали легкі ушкодження. На жаль, загинула літня жінка. Її чоловік перебував поруч на момент удару та дивом серйозно не постраждав», — написав він.
Читайте також: Загарбники обстріляли Бериславський район забороненими боєприпасами – ОВА
Голова ОВА зауважив, що будинок частково зруйновано.
«Жителів евакуювали. Всі екстрені служби продовжують працювати на місці», — повідомив Синєгубов.
Читайте також: Зеленський висловив співчуття всім, хто втратив рідних унаслідок російського терору
Як раніше повідомляло агентство, російські загарбники поцілили у житловий будинок у центрі Харкова.
Фото: начальник Харківського гарнізону Сергій Мельник


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий