News.ua


У Миколаєві затримали зловмисників, які «мітили» військові об’єкти

Март 19
03:00 2022


Бійці Нацгвардії затримали в Миколаєві двох імовірних диверсантів, які ставили позначки біля військових та інфраструктурних об’єктів.

Про це повідомляє у Фейсбуці пресслужба Нацгвардії України, передає Укрінформ.

«Гвардійці затримали імовірних диверсантів. На одному із блокпостів у Миколаєві нацгвардійцями було затримано двох осіб, які ставили позначки біля військових укріплень, інфраструктурних об’єктів міста та фотографували їх», — ідеться у повідомленні.

Зазначається, що відповідні світлини були виявлені в їхніх мобільних телефонах.

Для з’ясування всіх обставин затриманих передали співробітникам СБУ.

Раніше голова Миколаївської облради Ганна Замазєва повідомила, що російські ракети вдарили по Миколаєву та Вознесенську.

За словами міського голови Миколаєва Олександра Сєнкевича, вороги атакували військові казарми: деякі з них були порожні, а з деяких «рятували людей».

Як повідомляв Укрінформ, протягом минулої доби, 18 березня, російські війська випустили по Україні 14 ракет, а також скоїли 40 авіанальотів.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

На Чернігівщині росіяни атакували фермерські господарства

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua