У листопаді Мінфін перерахував до місцевих бюджетів майже 17 мільярдів гривень
Посилання скопійовано
У листопаді Мінфін забезпечив перерахування міжбюджетних трансфертів до загального фонду місцевих бюджетів в обсязі 16,8 млрд грн, що становить 100% до передбачених із держбюджету коштів на жовтень.
Про це інформує Міністерство фінансів.
«У листопаді 2025 року Мінфін згідно з бюджетним законодавством забезпечив перерахування міжбюджетних трансфертів до загального фонду місцевих бюджетів в обсязі 16,8 млрд грн, що становить 100% до передбачених із державного бюджету коштів на жовтень», – говориться у повідомленні.
Йдеться про 2,1 млрд грн базової дотації та 2,4 млрд грн додаткових дотації.
«Залишки коштів на рахунках місцевих бюджетів та бюджетних установ за загальним і спеціальним фондами станом на 1 грудня 2025 року становлять 167,3 млрд грн, що на 46,7 млрд грн більше, ніж станом на початок 2025 року», – повідомляє відомство.
«За рахунок цих ресурсів органи місцевого самоврядування і надалі мають можливість забезпечувати фінансування першочергових потреб на місцевому рівні», – зазначає Мінфін.
Нагадаємо:
У жовтні Мінфін забезпечив перерахування міжбюджетних трансфертів до загального фонду місцевих бюджетів в обсязі 16,9 млрд грн, що становить 100% передбачених коштів на цей місяць.
Верховна Рада 3 грудня ухвалила законопроєкт «Про державний бюджет на 2026 рік» в цілому.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий