News.ua


Розвідники бригади «Рубіж» взяли у полон кілька десятків росіян

Июль 01
01:15 2024


У результаті успішної військової операції розвідники бригади «Рубіж» взяли в полон кілька десятків військових армії Російської Федерації.

Як передає Укрінформ, про це Міністерство внутрішніх справ України повідомило у Фейсбуці й оприлюднило відео.

«Більшість з них — мобілізовані, які були приречені загинути, проте обрали життя та склали зброю. Наші бійці надали їм необхідну медичну допомогу», — ідеться у повідомленні.

В МВС підкреслили, що звірства, вбивства цивільних, катування і знущання з беззбройних — шлях Росії.

Читайте також: Катували ФСБ та росгвардійці: одна із сотень історій про тортури в херсонському ІТТ на вулиці Теплоенергетиків

«Українські бійці — воїни, у яких є честь та гідність, тому вони гуманно поводяться із полоненими ворогами», — зауважили у МВС.

Як повідомляв Укрінформ, армія РФ за добу втратила в Україні 1140 військових і два засоби ППО.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Німеччина передумала будувати фрегати – акції оборонних компаній впали

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua