News.ua


Росія намагається укріплювати Керченський міст — Плетенчук

Февраль 13
13:37 2025


Росіяни намагаються укріплювати Керченський міст.

Про це у телеефірі заявив речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук, відповідаючи на питання, чи продовжує РФ нелегальне будівництво оборонних споруд біля Керченського мосту в тимчасово окупованому Криму, передає Укрінформ.

«Станом на зараз таких новин не бачу, але відновлення, наприклад, пошкоджених загороджень, бонових або баржових, вони проводять періодично після шторму. Це для них теж така стала практика. Вони намагаються укріплювати свої паркани в Чорному морі. В будь-якому разі там ситуація залишається без змін», — зазначив Плетенчук.

Читайте також: Бочки з-під солоних огірків: російське ноу-хау для «захисту» Керченського мосту забруднює узбережжя

Як повідомляв Укрінформ, агенти партизанського руху «АТЕШ» продовжують спостерігати за переміщенням пального і військових вантажів через Керченський міст.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Атакою на Лавру Путін забив цвях у труну власного історичного міфу — Україна в ООН

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua