Правий берег Києва повернувся до графіків відключень світла, на лівому березі — складніше
Декабрь 28
10:03
2025
Посилання скопійовано
ДТЕК вдалося заживити критичну інфраструктуру та всі домівки Києва після російської атаки, яка відбулася 27 грудня.
Про це повідомили в пресслужбі компанії
«В моменті кількість родин Києва, які залишились без електрики через обстріли, доходила майже до 750 тисяч», — йдеться в повідомленні.
Зазначається, що ситуація на Лівому березі столиці залишається складнішою. Через перевантаження пошкоджених мереж тут продовжують застосовуватись екстрені відключення.
Правий берег Києва повернувся до графіків відключень.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий