Парламент Австрії засудив порушення Росією прав людини на окупованих територіях України
![]()
Парламент Австрії підтримав резолюцію, що засуджує порушення РФ прав людини на окупованих територіях України та поводження з українцями у полоні.
Як передає Укрінформ, міністр закордонних справ України Андрія Сибіга у соцмережі X повідомив, що усі фракції австрійського парламенту одностайно її підтримали.
«Усі парламентські фракції одноголосно ухвалили резолюцію, що засуджує систематичні порушення РФ прав людини на тимчасово окупованих територіях України та нелюдське поводження з українськими військовополоненими», — написав він.
Сибіга також висловив очікування, що ця тема відповідальності Росії за злочини залишатиметься у фокусі уваги усіх демократичних країн світу.
«Вдячні парламенту Австрії та усім депутатам, які підтримали рішення. Це ще один сильний міжнародний голос за справедливість та відповідальність. Ще один доказ, що нейтралітет – не означає байдужість», – зазначив Сибіга.
Як повідомляв Укрінформ, колишній міністр оборони Австрії, а нині президент Австрійського інституту європейської політики та політики безпеки (AIES) Вернер Фасслабенд висловив переконання, що перешкодою для мирного врегулювання російської війни проти України є те, що Володимир Путін своїм указом оголосив про «приєднання» до РФ чотирьох українських областей, хоч російська армія не спромоглася їх захопити.
Фото: cestee.com


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий