Нафтогаз збільшив імпорт електроенергії — Економічна правда
Январь 26
05:56
2026
Посилання скопійовано
«Нафтогаз» цього тижня збільшив імпорт електроенергії з Європи на виконання рішення уряду для того, щоб стабілізувати ситуації в енергосистемі.
Про це повідомив голова правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Корецький.
«Обсяги закупівлі імпортної електроенергії вже покривають понад 50% потреб всіх підприємств групи, як це передбачено урядовою постановою», – зазначив він.
Корецький зауважив, що відповідний обсяг електроенергії вивільнено для потреб побутових споживачів.
Нагадаємо:
Державні компанії, насамперед АТ «Укрзалізниця» і НАК «Нафтогаз», повинні терміново забезпечити закупівлю імпортованої електричної енергії протягом осінньо-зимового періоду 2025/26 року, заявляв міністр енергетики Денис Шмигаль 16 січня.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий