News.ua


На концерті до Дня Маріуполя загарбники прикрасили сцену українськими світлинами

Сентябрь 17
02:53 2023


Окупанти влаштували концерт з нагоди Дня Маріуполі та прикрасили сцену фотографіями із зображенням міста до повномасштабного вторгнення.

Про це у Телеграмі повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передає Укрінформ.

За його словами, загарбники організували концертну програму для жителів Маріуполя з нагоди Дня міста. Основною локацією свята обрали парк імені Гурова, який найменше постраждав від російських обстрілів.

«Цю сцену організатори вирішили прикрасити чужими фотографіями українського Маріуполя. Так — таким місто було при Україні до приходу російських окупантів. Дивне нагадування про це людям», — зауважив Андрющенко.

Читайте також: Знадобиться ₴28,5 мільярда: маріупольська влада презентувала план швидкого відновлення міста

Як повідомляв Укрінформ, фільм «20 днів у Маріуполі» українського документаліста Мстислава Чернова показали перед засіданням Генасамблеї ООН.

Фото: Маріупольська міськрада, Телеграм

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Буданов прокоментував внесення до Ради законопроєкту про створення національного пантеону

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua