На Дніпропетровщині ворог за день обстріляв три населених пункти
![]()
На Дніпропетровщині за недільний день 22 травня війська рф обстріляли три населених пункти в Криворізькому районі.
Про це повідомив у Телеграмі голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, передає Укрінформ.
«Протягом дня зафіксовано обстріли трьох населених пунктів у Криворізькому районі. «Градами» окупанти вдарили по Мар‘янському, до села прилетіло десять снарядів», — йдеться у повідомленні.
Ще два удари по території Апостолівської громади. Об‘єкти інфраструктури не зачепило. Також удень у Павлоградському районі одна ворожа ракета впала в річку Самара. Без постраждалих.
Читайте також: війська рф обстріляли прикордонні райони на Чернігівщині
Лукашук наголосив, що інші райони Дніпропетровщини у неділю не обстрілювалися, російських військ на території області немає.
Як повідомляв Укрінформ, після обстрілу з «Ураганів» у полі на в’їзді в Апостолове виявили нерозірвані касетні снаряди.
Фото: Андрій Оса, Телеграм


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий