Морпіхи РФ у Севастополі дають хабарі, щоб не потрапити до Курської області — партизани
![]()
У тимчасово окупованому Севастополі морські піхотинці з 810-ї бригади РФ дають хабарі, щоб не потрапити до Курської області.
Про це повідомляє партизанський рух «АТЕШ» у Телеграмі, передає Укрінформ.
«Військові 810-ї бригади морської піхоти з Севастополя платять, щоб уникнути відправлення в Курську область», — йдеться у дописі.
За повідомленням агента руху «АТЕШ» з 810-ї бригади морської піхоти, в пункті постійної дислокації в Севастополі фіксуються проблеми з особовим складом у зв’язку з відправленням його значної частини в Курську область. Повідомлення про нових «двохсотих» на Курщині надходять чи не щодня. Командування бригади намагається приховати факти загибелі бійців, але це не вдається.
Зазначається, що через це військові перебувають у пригніченому моральному та будь-що намагаються залишитися в Криму. Тож командири вимагають хабарі від підлеглих, щоб дати відстрочку від направлення в зону бойових дій.
Читайте також: Українські десантники за час операції в Курській області «відмінусували» 15 ворожих батальйонів
«Ті, хто відкупився та зміг залишитися на базі, створюють видимість активної діяльності: займаються встановленням маскувальних загороджень, переміщенням техніки з місця на місце та дуже бояться «сюрпризів» з боку ЗСУ, які обов’язково буде найближчим часом», — додали в «АТЕШ».
Раніше Укрінформ повідомляв, що до Севастополя прибув командир 810-ї бригади морської піхоти РФ з Курської області.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий