News.ua


Кількість загиблих унаслідок вибуху газу у Києві зросла до двох, зруйновані п’ять квартир

Июнь 22
08:18 2023


Унаслідок вибуху в 16-ти поверховому будинку в Дніпровському районі столиці загинули дві людини.

Про це у Телеграмі повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає Укрінформ.

«Попередньо, дві людини загинули внаслідок вибуху в 16-ти поверховому будинку в Дніпровському районі столиці. Двох постраждалих госпіталізували, а двом медики надали допомогу на місці», — зазначив він.

За словами Кличка, з пошкоджених п’яти квартир  врятували 18 мешканців. Загалом евакуювали  людей з усіх помешкань будинку.

Пошуково-рятувальні роботи тривають. Причини вибуху зʼясовують фахівці.

«Місто вже визначило два інтернати в Дніпровському районі для тимчасового проживання людей з пошкодженого будинку», — підсумував мер.

Читайте також: Вибух у столичній багатоповерхівці: Кличко повідомив про двох госпіталізованих

Як повідомлялося, 22 червня близько 4:00 у 16-ти поверховому будинку в Дніпровському районі Києва стався сильний вибух, внаслідок якого знесло стіни одразу на трьох поверхах та винникла пожежа площею 150 м. кв.

За оперативною інформацією ДСНС зруйновано 5 квартир на 6, 7 та 8 поверхах. 

Згодом надійшла інформація про одного загиблого та двох постраждалих унаслідок вибуху.

Фото: ДСНС

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Україна та Кувейт запускають новий етап військового співробітництва — Сибіга

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua