Із захоплених ворогом громад Харківщини сьогодні евакуювали більш як тисячу людей
![]()
З тимчасово захоплених громад Харківської області 30 травня вдалося евакуювати тисячу людей.
Про це повідомив у Телеграмі Печенізький селищний голова Олександр Гусаров, передає Укрінформ.
«Сьогодні, 30 травня, через нашу громаду було організовано евакуацію для жителів Печенізької, Великобурлуцької, Дворічанської, Шевченківської та інших сусідніх громад, які перебувають під тимчасовою окупацією. Більше тисячі жителів, серед евакуйованих багато дітей, жінок, людей похилого віку. Люди налякані», — написав Гусаров.
Читайте також: На Луганщині офіційно зупинили евакуацію: ворог обстріляв авто, загинув іноземний журналіст
Він зазначив, що для людей організовано підвезення до Чугуєва і Харкова. «Багатьох зустрічали рідні на власному транспорті. Ми вдячні всім, хто був задіяний в організації цього складного процесу», — додав селищний голова.
Як повідомлялося, третина території Харківської області захоплена військами рф. Із населених пунктів Ізюм, Вовчанськ, Борова та інші виїхати на підконтрольну Україні територію неможливо, загарбники не погоджують зелених коридорів.
Фото: Олександр Гусаров, Телеграм


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий