News.ua


Державна "Центренерго" вперше в історії розпочала експорт електроенергії

Апрель 27
04:26 2023

Трипільська ТЕС
Vincent Mundy/Bloomberg via Getty Images

26 квітня компанія «Центренерго», яка знаходиться в управлінні Фонду державного майна, вперше в своїй історії розпочала експорт електроенергії.

Про це повідомляє пресслужба ФДМУ.

Першим зарубіжним покупцем електроенергії стала Молдова.

У Фонді вважають, що експорт надасть можливість «Центренерго» зменшити залежність від ситуації на вітчизняному ринку електроенергії і отримати доступ до ринків ЄС.

«Компанія працює над розвитком співпраці з європейським енергетичним сектором, щоб збільшити обсяги експорту електроенергії», — йдеться в повідомленні.

Нагадуємо:

Нещодавно Україна відновила експорт електроенергії через профіцит у системі.

Покупцями електроенергії є Словаччина, Польща та Молдова.

До складу «Центренерго» входять Трипільська, Зміївська та Вуглегірська (тимчасово окупована) ТЕС.

«Центренерго» за підсумками минулого року отримала 7,24 мільярда гривень збитку, що перевищив показник за 2021 рік у понад 7 разів.

Читайте також: Україна готова відновити експорт електроенергії в ЄС, але є ризик. Політичний

Економічна правда

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Атакою на Лавру Путін забив цвях у труну власного історичного міфу — Україна в ООН

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua