Державна "Центренерго" вперше в історії розпочала експорт електроенергії
26 квітня компанія «Центренерго», яка знаходиться в управлінні Фонду державного майна, вперше в своїй історії розпочала експорт електроенергії.
Про це повідомляє пресслужба ФДМУ.
Першим зарубіжним покупцем електроенергії стала Молдова.
У Фонді вважають, що експорт надасть можливість «Центренерго» зменшити залежність від ситуації на вітчизняному ринку електроенергії і отримати доступ до ринків ЄС.
«Компанія працює над розвитком співпраці з європейським енергетичним сектором, щоб збільшити обсяги експорту електроенергії», — йдеться в повідомленні.
Нагадуємо:
Нещодавно Україна відновила експорт електроенергії через профіцит у системі.
Покупцями електроенергії є Словаччина, Польща та Молдова.
До складу «Центренерго» входять Трипільська, Зміївська та Вуглегірська (тимчасово окупована) ТЕС.
«Центренерго» за підсумками минулого року отримала 7,24 мільярда гривень збитку, що перевищив показник за 2021 рік у понад 7 разів.
Читайте також: Україна готова відновити експорт електроенергії в ЄС, але є ризик. Політичний
Економічна правда


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий