News.ua


Дефіциту потужності в енергосистемі немає вже десятий день – Шмигаль

Февраль 21
17:39 2023


Українська енергосистема вже 10 днів працює без дефіциту потужності; якщо не буде нових атак, дефіциту не прогнозується.

Як передає Укрінформ, про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду 21 лютого.

«Дефіциту потужності в енергосистемі немає вже десятий день поспіль і не прогнозується за умови, що не буде нових атак», – сказав прем’єр.

Шмигаль подякував енергетикам, які продовжують рятувати нашу енергосистему.

«Вдячний енергетикам та ремонтним бригадам, які продовжують здійснювати неймовірну роботу», — додав він.

Читайте також: Меморандум з Westinghouse передбачає будівництво дев’яти атомних енергоблоків – Галущенко

Як повідомлялося, станом на ранок 21 лютого дефіциту потужності в енергосистемі України немає, імпорт електроенергії незначний.

У другій половині дня в Київській області через погіршення погодних умов почались аварійні відключення електропостачання.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

АРМА вперше передали арештовані віртуальні активи

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua