Дефіциту потужності в енергосистемі немає вже десятий день – Шмигаль
![]()
Українська енергосистема вже 10 днів працює без дефіциту потужності; якщо не буде нових атак, дефіциту не прогнозується.
Як передає Укрінформ, про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду 21 лютого.
«Дефіциту потужності в енергосистемі немає вже десятий день поспіль і не прогнозується за умови, що не буде нових атак», – сказав прем’єр.
Шмигаль подякував енергетикам, які продовжують рятувати нашу енергосистему.
«Вдячний енергетикам та ремонтним бригадам, які продовжують здійснювати неймовірну роботу», — додав він.
Читайте також: Меморандум з Westinghouse передбачає будівництво дев’яти атомних енергоблоків – Галущенко
Як повідомлялося, станом на ранок 21 лютого дефіциту потужності в енергосистемі України немає, імпорт електроенергії незначний.
У другій половині дня в Київській області через погіршення погодних умов почались аварійні відключення електропостачання.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий