ЧС-2024 з біатлону: Дмитренко — 26-та у масстарті, перемогла француженка Бреза-Буше

Февраль 18
16:02 2024

Чемпіонат світу з біатлону в Ново Мєсто (Чехія) завершилася передостання гонка змагань.

Жіночий масстарт на 12,5 км із чотирма вогневими рубежами виграла Жустін Бреза-Буше із Франції, яка подолала дистанцію із чистою стрільбою за 34 хвилини 37,2 секунди, передає Укрінформ.

Володарками «срібла» та «бронзи» стали відповідно італійка Ліза Вітоцці (0 промахів) +31,2 секунди та француженка Лу Жанмонно (1) +56,7 секунди.

Єдина представниця України у гонці Христина Дмитренко (3) фінішувала 26-ю з відставанням від переможниці 4 хвилини 17,9 секунди.

Чоловий массстарт на 15 км розпочнеться о 17.30 за участю українців Дмитра Підручного (№25) та Антона Дудченка (№29).

Наступні змагання біатлоністів відбудуться на черговому етапі Кубка світу у Голменколлені (Норвегія) з 29 лютого по 3 березня.

На фото: Христина Дмитренко (biathlon.com.ua).