News.ua


Трамп заявив, що хотів би «забрати нафту» в Ірану — деталі заяви

Апрель 06
20:35 2026

Посилання скопійовано

Президент США Дональд Трамп заявив, що хотів би «забрати нафту» в Ірану, але американське суспільство воліло б, аби військові США залишили Ісламську Республіку.

Про це повідомляє агентство Financial Times.

«Що б я хотів зробити? Забрати нафту, тому що вона там і її можна взяти. Вони нічого не можуть із цим зробити», — сказав Трамп у понеділок під час великоднього заходу в Білому домі. Він додав, що «на жаль, американський народ хотів би бачити, як ми повертаємося додому».

Трамп заявив, що його коаліція MAGA «любить» те, що він робить, але «вони хотіли б побачити, як ми перемагаємо і повертаємося додому».

Нагадаємо:

3 квітня президент США пригрозив Ірану новими ударами по інфраструктурі, зокрема по мостах та електростанціях.

Іран відповів на погрози президента США Дональда Трампа, повторивши його меседжі про «пекло», тільки вже у бік Штатів та Ізраїлю.

Президент США Дональд Трамп виступив із новою різкою погрозою на адресу Ірану, заявивши, що Тегеран має відкрити Ормузьку протоку для судноплавства, інакше країну чекають нові удари.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Фірма з продажу сонячних панелей на Львівщині ухилилась від сплати понад 10,3 млн грн податків

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua