У Кривому Розі повідомили про ситуацію з електроенергією
У Кривому Розі російська ракета влучила по цивільній інфраструктурі
Getty Images, ілюстративне фото
Посилання скопійовано
Росіяни атакували Кривий Ріг ракетним озброєнням, в результаті чого влучили у цивільну інфраструктуру.
Про це повідомив Олександр Вілкул.
«Всю ніч країна-терорист атакувала Україну БпЛА, балістичними та крилатими ракетами. Вночі в області було збито 60 ворожих БпЛА.
У Кривому Розі внаслідок влучання крилатої ракети пошкоджено об’єкт цивільної інфраструктури. Попередньо один постраждалий, не тяжкий, акубаротравма», – зазначив він.
При цьому Вілкул уточнив, що усі служби, комунальний транспорт, лікарні та соціальні установи міста працюють.
«Електрика є, але ситуація з енергетикою може бути складною – енергетична структура взаємопов’язана і пошкодження в одних регіонах можуть впливати на інші. Тримайте вдома запас води, заряджені гаджети і павербанки. Всі Пункти незламності у місті працюють», – додав він.
Нагадаємо:
Вночі росіяни масовано обстріляли енергетичну систему країни, що призвело до аварійних відключень світла по усій країні.
Після масованої атаки ворога по енергосистемі відключення світла фіксують у девʼяти областях країни.
Внаслідок нічної атаки ворога серйозних пошкоджень зазнала теплоелектростанція (ТЕС) ДТЕК.
Попри блекаути по країні, поїзди курсують із мінімальними відхиленнями від графіка. Але деякі складнощі з рухом є.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий