News.ua


Ле Пен отримала перемогу на виборах – в Білорусі

Май 08
20:57 2017

Ле Пен отримала перемогу на виборах – в Білорусі
У першому турі президентських виборів серед французів, які проживають за кордоном, Марін Ле Пен перемогла лише в одній державі. Як перелає replyua.net, цією державою опинилася Білорусь. Так, за Марін Ле Пен тут віддали свої голоси 27,4 відсотка виборців, тоді як за Еммануеля Макрона проголосували 22,6 відсотка. Високий результат кандидат від політичної сили «Національний фронт» отримала і в Туркменістані, проте в цій державі Ле Пен опинилася на другій сходинці після Макрона. Що стосується Російської Федерації, що тут Марін Ле Пен здобула перемогу в Єкатеринбурзі, однак помітно відстала в Петербурзі і російській столиці.
Одночасно з цим в цілому серед французів зарубіжжя лідер «Національного фронту» не користується особливою популярністю. Наприклад, на закордонних дільницях Ле Пен отримала всього 6,5 відсотка голосів проти 40,4 відсотка у Еммануеля Макрона. Складно сказати, чи такий результат можна пояснити це впливом підконтрольних диктаторам засобів масової інформації, які змальовують становище в Європейському Союзі катастрофічним.
В цілому на консульському ділянці Франції в Республіці Білорусь зареєстровано 103 виборця, з яких 62 брали участь в голосуванні.

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Последние новости

    Роналду вночі налякав з вікна фанатів, яких огородили парканом: відео

Роналду вночі налякав з вікна фанатів, яких огородили парканом: відео

0 комментариев Читать всю статью

Курс валют на портале Finance.ua

Мы в соцсетях