Зоря — Чорноморець 5:0 Відео голів та огляд матчу

Август 27
22:04 2017

У неділю, 27 серпня, відбувся поєдинок 7-го туру української Прем'єр-ліги, в якому Зоря розгромила Чорноморець (5:0).

Підопічні Юрія Вернидуба повністю переграли суперника і ще до перерви чотири рази вразили ворота Моряків. Спершу дублем відзначився новачок Зорі Юрі, після чого забивали Гречишкин і Гордієнко. Крапку в матчі в другому таймі поставив Олександр Караваєв — 5:0.

Зоря — Чорноморець 5:0
Голи: Юрі, 2, 9, Гречишкин, 26 (з пенальті), Гордієнко, 40, Караваєв, 80.

Зоря: Лунін — Опанасенко (Сваток), Чечер, Прийма, Сухоцький — Гречишкін (Харатін, 70), Гордієнко — Андрієвський, Громов, Луньов — Юрі (Караваєв, 60).

Чорноморець: Смородін — Каплієнко, Новотрясов, Рахманов, Зубейко — Жуніч, Ковалець (Серденюк, 46) — Мусолітін, Третьяков (Машнін, 46), Васін — Хобленко.

Попередження: Харатін — Мусолітін, Васін, Жуніч, Каплієнко, Серденюк.

До вашої уваги огляд матчу, в якому Зоря познущалася над Чорноморцем:

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт публікував огляд матчу Верес — Шахтар.