News.ua


Гоночні автомобілі Ford відтворили в конструкторі LEGO

Март 13
15:24 2017

Створення цієї іграшки назрівало 50 років, і вона може спрямувати вашу дитину на шлях до того, щоб стати легендою перегонів. Легендарний Ford GT40 і новий Ford GT, які стали переможцями 24-годинних перегонів у Ле-Мані в 1966 і 2016 роках, отримали нове життя в конструкторі LEGO®.

До нової серії LEGO Speed Champions входять обидва автомобілі, а також фігурки водіїв, картатий прапор і навіть кубок, що дозволить з легкістю відтворити ці історичні перемоги.

Гоночні автомобілі Ford відтворили в конструкторі LEGO
Гоночні автомобілі Ford відтворили в конструкторі LEGO

«Багато членів моєї команди виросли на історіях про легендарну історичну перемогу Ford у 1966 році, а перший захоплюючий досвід будівництва і конструювання отримали завдяки конструктору LEGO», — пояснив Дейв Перікек (Dave Pericak), головний директор Ford Performance. «Цей набір — ефективний спосіб розповісти нашу ле-манську історію і, можливо, надихнути гонщиків, інженерів і конструкторів майбутнього».

У минулому році компанія Ford здобула перемогу на перегонах у Ле-Мані після свого повернення на арену, яка 50 років тому стала свідком абсолютної історичної перемоги — здобуття трьох призових місць. Чотири гоночні автомобілі Ford GT також повернуться до Ле-Ману на перегони 2017 року. Компанія LEGO Group тісно співпрацювала з конструкторськім відділом і командою з ліцензування компанії Ford над кожною деталлю автомобіля-переможця 1966 року та нового гоночного авто Ford GT.

«Це був проект мрії, робота над ним була вкрай напруженою. Ford GT40 — один за найлегендарніших гоночних автомобілів в історії, а новий Ford GT просто неймовірний», — заявив Крейґ Каллум, керівник відділу дизайну серії LEGO Speed Champions. «Створюючи цей комплект для дітей, ми не забували і про дорослих шанувальників, оскільки знаємо, що ці моделі прискіпливо досліджуватимуть на відповідність оригіналам».

Каллум, який у вільний час бере участь у перегонах на переробленому старому авто Ford Model A і розпочинав кар’єру як конструктор повнорозмірних автомобілів, допомагав у розробці десяти прототипів, з яких вибрали фінальну версію кожної моделі, при цьому всі вони складаються з деталей конструктора LEGO.

Ви можете подивитися, як Каллум збирає новий комплект за рекордний час за посиланням

Запись Гоночні автомобілі Ford відтворили в конструкторі LEGO впервые появилась Автоцентр.ua.

Источник: autocentre.ua

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Последние новости

    В Иране произошло третье за сутки землетрясение, пострадали 25 человек

В Иране произошло третье за сутки землетрясение, пострадали 25 человек

0 комментариев Читать всю статью

Курс валют на портале Finance.ua

Мы в соцсетях