Зірка — Шахтар 2:4 Відео голів та огляд матчу

Сентябрь 23
17:14 2017

У суботу, 23 вересня, в рамках 10-го туру української Прем'єр-ліги Шахтар на виїзді в результативному матчі виграв у Зірки (4:2).

Донецький клуб вийшов вперед вже на 13-й хвилині — забив Факундо Феррейра, після чого господарям вдалося зрівняти рахунок ближче до кінця тайму. Перед самою перервою підопічні Паулу Фонсека ще двічі вразили ворота оппонента, а в другому таймі втримали переможний рахунок, обмінявшись голами із суперником.

Зірка — Шахтар 2:4
Голи: Ель Амдауі, 38, Рассадкін, 76 — Феррейра, 13, 45+1, Марлос, 44, Коваленко, 90+5.

Зірка: Паст — Полегенько, Пепе, Маткобожик, Цюпа, Чічіков — Гедж (Дришлюк, 64), Загальский — Прядун (Бруно, 90+3), Ель Амдауі (Кандраков, 80), Рассадкін.

Шахтар: Пятов — Бутко, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі — Патрік, Степаненко — Марлос (Петряк, 79), Тайсон (Коваленко, 59), Дентіньо — Феррейра.

Попередження: Загальский, Ель Амдауі, Прядун, Полегенько, Рассадкін — Ракицький, Степаненко, Ордець, Петряк.

До вашої уваги огляд матчу, в якому Шахтар здобув три очки в Кропивницькому:

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт анонсував матчі 10-го туру чемпіонату України.