Ліга чемпіонів: Ліверпуль виявився сильнішим за Гоффенгайм

Август 16
00:35 2017

У вівторок, 15 серпня, відбулися перші матчі кваліфікаційного раунду плей-офф Ліги чемпіонів.

Матч між азербайджанським Карабахом та Копенгагеном з Данії відкривав програму матчів вівторка кваліфікації Ліги чемпіонів. Єдиний гол у зустрічі був забитий на 25-й хвилині. Автор результативного пострілу — Махір Мадатов.

Карабах — Копенгаген 1:0

Гол: Мадатов, 25.

Карабах: Шехіч, Гусейнов, Аголлі, Медведєв, Жежнічак, Гараєв, Ришард, Герье, Мічел, Мадатов, Ндлову (Ісмаїлов, 90).

Копенгаген: Ольсен, Люфтнер, Бенгтссон, Анкерсен, Бойлесен, Вербич (Томсен, 86), Квіст, Матіч, Туту (Аманква, 68), Павлович (Сотера, 74), Сантандер

У ще одному матчі серед команд, які здобувають собі путівку в груповий етап найпрестижнішого турніру Старого світу через так званний "Шлях чемпіонів" АПОЕЛ з Кіпру зустрічався з чеською Славією, в якій виступають Руслан Ротань та Едуард Соболь. До речі, Ротань відіграв у поєдинку 72 хвилини. Проте чемпіон Чехії поступився чемпіону Кіпру — 0:2.

АПОЕЛ — Славія 2:0
Голи: де Камарго, 2, Алонефтіс, 10.

АПОЕЛ: Ватерман, Карлао, Руеда, Лаго, Міланом, Вінісіус, Алонефтіс (Фаріас, 68), Нуну Мораїш, ОУР (Ефрем, 52), де Камарго, Ебесіліо (Бертольо, 83).

Славія: Лаштувка, Нгаде-Нгаджуі, Югас, Фрідріх, Соучек, Стох (Сікора, 79), Гушбауер, Ротань (Мешанович, 72), Шкода, ван Бурен (Змргал, 46), Боржил.

Португальский Спортінг вдома приймав Стяуа з Румунії. Комаднам так і не вдалося змінити рахунок на табло. В підсумку — 0:0.

Спортінг — Стяуа 0:0

Спортинг: Руй Патрісіу, Коатес, Коентрау (Юрі Медейруш, 86), Пиччини, Матьє, Адрієн Сілва (Фернандеш, 67), Батталья, Акунья, Желсон Мартінш, Дост, Поденсе (Думбія, 60).

Стяуа: Ніце, Попеску, Момчіловіч, Жуніор, Ларіе, Філіпе Тейшейра, Енаке, Пінтілій, Голофка (Вільям, 57), Алібек (Гноере, 90), Тенасе (Аким, 83).

Вилучення: Пінтілій (80).

Кривдник київського Динамо швейцарський Янг Бойз вдома приймав московський ЦСКА. Російський клуб зумів вирвати перемогу у кінцівці матчу. Автоголом відзначився футболіст Янг Бойз Нуху — 0:1.

Янг Бойз — ЦСКА 0:1

Гол: Нуху, 90.

Янг Бойз: фон Балльмос, Нуху, Мбабу, Беніто, фон Берген, Саного, Бертоне, Сулеймані, Раві (Фасснахт, 73), Ассаль (Нсаме, 85), Оаро.

ЦСКА: Акінфєєв, Васін, Ігнашевич, Щенніков, Березуцький, Дзагоєв (Міланом, 73), Головін, Вернблум, Фернандес, Вітіно, Чалов (Оланаре, 54; Натхо, 90).

У центральному матчі вівторка німецький Гоффенгайм вдома приймав англійський Ліверпуль. На 12-й хвилині господарі мали шанс виходити вперед, проте Крамарич не реалізував пенальті. В свою чергу Александер-Арнольд чудово виконав штрафний удар на 35-й хвилині. Таким чином Ліверпуль відкрив рахунок у матчі.

На 74-й хвилині голкіпер Гоффенгайма вдруге витягнув м'яч з сітки власних воріт. Німці спромоглись лише на гол престижу на 87-й хвилині. В підсумку — 1:2.

Гоффенгайм — Лівепруль 1:2

Голи: Александер-Арнолд, 35, автогол Нордтвейт, 74, Ут, 87.

Гоффенгайм: Бауманн, Ермін Бичакчич (Нордтвейт, 52), Хюбнер, Кадержабек, Фогт, Рупп (Амірі, 53), Цубер, Демірбай, Гнабрі (Ут, 71), Крамаріч, Вагнер.

Ліверпуль: Міньоле, Матіп, Морено, Александер-Арнолд, Ловрен, Фірміно (Соланке, 84), Джан, Салах, Вейналдум, Мане (Груйіч, 89), Хендерсон (Мілнер, 63).

Істанбул Башакшехір (Туреччина) — Севілья (Іспанія) 21:45

Раніше портал Знай.Спорт публікував повний розклад і результати матчів Ліги чемпіонів сезону-2017/2018.