News.ua


ЗСУ знищили військову базу ворога у Мелітополі

Июль 03
09:02 2022


Уночі ЗСУ знищили одну з чотирьох військових баз ворога в тимчасово захопленому Мелітополі.

Про це у Телеграмі повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров, передає Укрінформ.

«Сьогодні вночі Збройні Сили України вивели з ладу одну з 4 військових баз рашистів. Нанесли більше 30 ударів виключно по російській військовій базі», — написав він.

Також Федоров додав, що очікується великий потік мелітопольців на евакуацію.

«Наше завдання – допомогти розміститись людям, які хочуть виїхати до Запоріжжя», — додав він.

Читайте також: На півдні ЗСУ знищили 29 загарбників, два «Піони» та шість одиниць бронетехніки ворога

Також вчора завдяки силам спротиву бронепоїзд з боєприпасами російських військ зійшов з рейок.

«Наразі окупанти намагаються зробити провокації про те, що був обстріл мирних районів, постраждало мирне населення, зруйновано міську інфраструктуру. Цього не було! ЗСУ роблять все задля того, щоб повернути мирне життя і українську державність в Мелітополь. Все, що можуть зробити окупанти – тікати з нашого міста», — додав Федоров.

Раніше повідомлялось, що вночі в Мелітополі було чутно постріли. Місто захоплене російськими військовими з кінця лютого.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Пілот США, який літав на F/A-18, F-16, F-22 та F-35, назвав найкращий винищувач

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua