ЗСУ знищили військову базу ворога у Мелітополі
![]()
Уночі ЗСУ знищили одну з чотирьох військових баз ворога в тимчасово захопленому Мелітополі.
Про це у Телеграмі повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров, передає Укрінформ.
«Сьогодні вночі Збройні Сили України вивели з ладу одну з 4 військових баз рашистів. Нанесли більше 30 ударів виключно по російській військовій базі», — написав він.
Також Федоров додав, що очікується великий потік мелітопольців на евакуацію.
«Наше завдання – допомогти розміститись людям, які хочуть виїхати до Запоріжжя», — додав він.
Читайте також: На півдні ЗСУ знищили 29 загарбників, два «Піони» та шість одиниць бронетехніки ворога
Також вчора завдяки силам спротиву бронепоїзд з боєприпасами російських військ зійшов з рейок.
«Наразі окупанти намагаються зробити провокації про те, що був обстріл мирних районів, постраждало мирне населення, зруйновано міську інфраструктуру. Цього не було! ЗСУ роблять все задля того, щоб повернути мирне життя і українську державність в Мелітополь. Все, що можуть зробити окупанти – тікати з нашого міста», — додав Федоров.
Раніше повідомлялось, що вночі в Мелітополі було чутно постріли. Місто захоплене російськими військовими з кінця лютого.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий