News.ua


ЗСУ знищили на півдні човен російських диверсантів і польовий пункт боєприпасів

Апрель 01
11:51 2023


На півдні України Сили оборони знищили російський моторний човен, який загарбники переоблаштували для диверсійно-розвідувальної групи, та польовий пункт збереження боєприпасів ворога.

Як передає Укрінформ, про це Оперативне командування “Південь” повідомляє у Фейсбуці.

“За результатами нашої бойової роботи на лівобережжі уражено опорний пункт і знищено польовий пункт збереження боєприпасів, підтверджено втрати ворога у кількості 14 рашистів, 10 одиниць озброєння та техніки: два великокаліберні “Гіацинти-Б”, два БпЛА типу “Мавік”, які використовуються як для розвідки, так і скидання гранат, один танк та чотири інші автобронетанкові засоби, один переоблаштований для ДРГ легкомоторний човен”, — ідеться в повідомленні.

Читайте також: ЗСУ отримали ще 10 позашляховиків для знищення повітряних цілей — Наєв

Як повідомляв Укрінформ, Сили оборони України з 24 лютого 2022 року по 1 квітня 2023 року ліквідували близько 173 тисяч 990 російських загарбників.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Фармдистрибʼютор Оптіма домовився про розстрочку одного із штрафів АМКУ

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua