News.ua


Золото оновило рекорд на тлі митних загроз Трампа

Апрель 01
12:42 2025

Посилання скопійовано

Ціни на золото у вівторок, 1 квітня, зросли до нового максимуму, оскільки інвестори побоюються, що тарифна політика Дональда Трампа може посилити інфляцію та загальмувати економічне зростання.

Про це пише Reuters.

Спотова ціна золота піднялася на 0,6%, до 3143,05 дол за унцію, після досягнення рекордного рівня 3148,88 дол. Ф’ючерси на золото в США подорожчали на 0,6% – до 3169,50 дол. Минулого кварталу золото продемонструвало найсильніше зростання з 1986 року.

Трамп планує 2 квітня представити масштабний тарифний план, який він назвав «днем визволення». Очікується, що нові мита торкнуться всіх країн. Крім того, 3 квітня набудуть чинності автомобільні тарифи.

Срібло подешевшало на 0,1%, до 34,04 дол за унцію. Платина втратила 0,1% – до 991,41 дол, а паладій подорожчав на 0,8% – до 989,19 дол.

Нагадаємо:

Золото досягло історичного максимуму в понеділок і наближається до найбільшого квартального зростання за 38 років.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Курс валют на 29.06.2026: после снижения евро пошло вверх

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua