Загарбники знову обстрілюють Харків
Ноябрь 02
23:12
2022
![]()
Загарбники завдають ударів по Харкову.
Про це у своєму телеграмі написав голова Харківської ОДА Олег Синєгубов, передає Укрінформ.
«Окупанти наносять удари по Харкову», — йдеться у повідомленні.
Він також закликав містян перебувати в укриттях.
Читайте також: Кількість поранених унаслідок обстрілу Вовчанська зросла до семи
Як повідомлялося, з 24 лютого в Україні триває повномасштабна російська воєнна агресія. Сили оборони України чинять запеклий опір російським загарбникам. Президент путін 21 вересня після оголошення часткової мобілізації в російській федерації знову пригрозив західним країнам застосуванням ядерної зброї.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий