News.ua


Загарбники з мінометів обстріляли прикордоння Сумщини та Чернігівщини — 18 влучань

Март 18
18:38 2023


російські війська не припиняють обстрілювати прикордоння Сумської та Чернігівської областей? за сьогодні вже 18 влучань. 

Як передає Укрінформ, про це оперативне командування «Північ» повідомляє у Телеграмі.

З 12:50 до 13:05 зафіксовано сім ударів, ймовірно зі 120-міліметрового міномета, в районі населеного пункту Харківка. 

«Втрат серед особового складу та техніки немає. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила», — йдеться у повідомленні.

Читайте також: Ворог обстріляв Краматорськ касетними снарядами, є загиблі та поранені

З 14:30 до 14:50 зафіксовано 11 ударів, ймовірно з 120-міліметрового міномета, в районі населеного пункту Клюси. Втрат серед особового складу та техніки немає. Можливе пошкодження нежитлової будівлі.

Як повідомляв Укрінформ, російські війська зранку 18 березня завдали 20 ударів з артилерії та мінометів по прикордонних районах Чернігівської та Сумської областей.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Австралія одним рішенням рятує світло і запаси води

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua