News.ua


Ворог вдруге за добу обстріляв Слов’янськ

Август 26
14:10 2022


На Донеччині російські загарбники вдруге за добу обстріляли Слов’янськ, жертв немає.

Про це повідомив керівник міської військової адміністрації Вадим Лях у відеозверненні, опублікованому на Телеграм-каналі МВА, передає Укрінформ.

«Черговий обстріл Слов’янська, дев’ять прильотів. Це мікрорайон ЦНДЛ. На щастя, жертв немає. Є постраждалих два будинки. ДСНС та поліція з’ясовує обставини. Тримаємось. Ми разом. Бережіть себе», — сказав Лях.

Він оприлюднив фото пошкодженого багатоповерхового будинку.

Читайте також: Загарбники за добу обстріляли 10 населених пунктів Донеччини, є загиблі та поранені

Як повідомлялося, російські війська сьогодні вранці обстріляли Слов’янський хіміко-механічний технікум. Будівля навчального закладу зазнала значних руйнувань. Жертв немає.

На Донеччині, яка постійно обстрілюється ворогом і де немає газопостачання та постійні проблеми з водою, проводиться обов’язкова евакуація. До осінньо-зимового періоду в регіоні має залишитися не більш 235 тис. осіб, задіяних у процесі оборони й підтримки роботи критичної інфраструктури, решта має евакуюватися. До 24 лютого на Донеччині постійно проживали 1 млн 670 тис. осіб.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

У США заявили, що через війну з Іраном запаси ракет Patriot і Tomahawk доведеться відновлювати роками

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua