Ворог обстріляв три прикордонні громади Сумщини з артилерії та мінометів — загалом 23 «прильоти»
![]()
російські загарбники за день завдали 23 ударів з артилерії та мінометів по трьох прикордонних громадах Сумщини.
Про це повідомив у Телеграмі голова Сумської ОВА Дмитро Живицький, передає Укрінформ.
«росіяни протягом дня завдали 23 удари по трьох громадах області. А саме: Середино-Будська громада: одна ворожа міна розірвалася на прикордонні. По Есманьській громаді ворог вів мінометний обстріл, 16 прильотів. Білопільська громада: противник застосував артилерію, шість прильотів», — написав Живицький.
Він уточнив, що в усіх випадках обійшлося без жертв та руйнувань.
Читайте також: Через російські обстріли в одному із районів Херсона склалася критична ситуація
Як повідомляв Укрінформ, армія рф минулої доби обстріляла прикордоння Сумщини з мінометів та артилерії.
22 грудня на Сумщині тероборона знищила російську ДРГ, що намагалася прорватися через кордон.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий