Вночі росіяни обстріляли дві громади на Дніпропетровщині
Июнь 02
07:48
2022
![]()
Вночі військові рф обстріляли дві громади на Дніпропетровщині, що на межі із Херсонщиною.
Про це у Телеграмі повідомляє голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, передає Укрінформ.
«Тривалі тривоги вночі. Ворог знову стріляв на межі з Херсонщиною. Кілька разів ударив з артилерії по Зеленодольській та Апостолівській громадам», — йдеться у його дописі.
Читайте також: На півдні ЗСУ знищили понад 60 загарбників, шість вертольотів і три танки
Постраждалих немає. Зараз в області все нормально.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий