News.ua


Влада Праги хоче віддати українським біженцям частину посольства рф

Март 18
03:22 2022


Мерія району Прага-6 чеської столиці внесла пропозицію використати частину порожніх будівель у комплексі посольства рф для потреб українських біженців.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на Чеське телебачення.

Йдеться насамперед про школу, в якій не ведуться зайняття після того, як більшість дипломатів рф були вислані через «справу Врбетице» (вибухи на складах боєприпасів, влаштовані російськими спецслужбами). Будівлю, на думку чиновників, можна було б використати для організації навчання українських дітей.

«Я надіслав листа російському послу і закликав відкрити доступ до будівлі українським дітям», — заявив староста Праги-6 Ондржей Коларж, уточнивши, що будинок школи є власністю російської федерації.

Також мерія пропонує передати під розміщення біженців низку інших споруд, зокрема торгпредство, церкву на території посольства (що за документами проходить як автосервіс) тощо.

Раніше мерія Праги подала запит до МЗС Чехії з приводу повернення місту ділянки парку Стромівка, зайнятої радянськими військами під час вторгнення до Чехословаччини в 1968 р., а потім приєднаної до території посольства.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

ДТЕК планує збудувати газову станцію на території суттєво пошкодженої ТЕС

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua