Війська рф з «Градів» та артилерії обстріляли Нікополь
![]()
російські війська з «Градів» та важкої артилерії обстріляли Нікополь Дніпропетровської області.
Як передає Укрінформ, про це голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко повідомляє у Телеграмі.
«Ніч суцільних обстрілів. Росіяни 9 разів ударили по Нікопольщині з «Градів» та важкої артилерії. Найбільше дісталося районному центру. У Нікополь прилетіли понад 30 ворожих снарядів», — зазначив Резніченко.
За його словами, люди неушкоджені. Пошкоджені 20 приватних будинків, господарські споруди, електромережі та газогони, а також побиті 50 сонячних панелей.
У Червоногригорівській та Марганецькій громадах теж минулося без постраждалих.
Пошкоджені кілька багатоповерхівок, лінія електропередач та газопровід.
Читайте також: Загарбники уночі атакували Дніпро чотирма ракетами, без постраждалих
Резніченко повідомив, що через влучання російського снаряда загорілася газова труба у приватному дворі. Вогнеборці полум’я уже загасили.
«В інших районах ніч була тихою — без тривог і надзвичайних ситуацій. І на цю хвилину спокійно», — зазначив він.
Читайте також: Вілкул хоче скоротити комендантську годину в Кривому Розі
Як повідомляв Укрінформ, 2 грудня кілька вантажівок з товарами першої необхідності відправила Дніпропетровщина Високопільській громаді, що на Херсонщині.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий