News.ua


В Дніпропетровській області працюють 66 аварійних бригад мобільних операторів

Январь 08
15:23 2026

Посилання скопійовано

Поки енергетики повертають світло після атаки РФ, в Дніпропетровській області працюють 66 аварійних бригад Vodafone, Київстар та lifecell.

Про це інформує Міністерство цифрової трансформації.

Повідомляється, що частина команд оперативно приїхала з інших областей, щоб допомогти ліквідувати наслідки обстрілів.

«У регіон доставляють додаткові 50 генераторів, щоб продовжити роботу звʼязку — вони живитимуть станції, коли акумулятори розрядяться. Загалом в області вже 400 генераторів», – зазначили в Міністерстві.

Нагадаємо:

Уночі на 8 січня ворог здійснив масовану атаку на об’єкти енергетичної інфраструктури України. Внаслідок ударів Дніпропетровська та Запорізька області були знеструмлені майже повністю.

Вдень 8 січня для 200 000 родин Дніпропетровщини повернули світло після ворожої атаки. Знеструмленими залишається близько 600 000 родин області.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Чому Apple раптово відмовилася від титану та сталі в нових смартфонах iPhone

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua