Українські бійці знищили російські БМ-21 «Град», гармату та РЕБ на Харківщині
Июль 19
02:38
2025
![]()
Бійці Третьої окремої штурмової бригади Збройних сил України знищили на Харківському напрямку ворожу реактивну систему залпового вогню БМ-21 “Град”, гармату та міномет.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий