News.ua


Українка Онофрійчук виграла ще три нагороди на Євро-2025 з художньої гімнастики

Июнь 08
15:51 2025


У Таллінні (Естолія) у неділю, 8 червня, завершується чемпіонат Європи з художньої гімнастики.

У заключний день змагань українка Таїсія Онофрійчук здобула три медалі в окремих вправах, передає Укрінформ.

«Срібло» Таїсія виграла у вправах з булавами, дві «бронзи» — з обручем та стрічкою.

Як повідомлялося, напередодні Онофрійчук взяла «золото» ЧЄ-2025 в особистому багатоборстві.

Ще одну нагороду — срібну — Україна здобула у командних змаганнях.

Читайте також: Українка Онофрійчук виграла «золото» Євро-2025 з художньої гімнастики

Зазначимо, що до завершення чемпіонату Європи збірна Україна візьме участь у ще одному фіналі: «синьо-жовті» поборються за медалі групових виступів із трьома м’ячами та двома обручами.

Фото: Федерація художньої гімнастики України/Anna Kull.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Австралія одним рішенням рятує світло і запаси води

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua