News.ua


Україна повинна стати форпостом НАТО на південному сході Європи — експерт

Октябрь 25
01:04 2021

За допомогою інтеграції в НАТО Україна не тільки зміцнює власну обороноздатність, але й дає додаткові гарантії безпеки країнам-партнерам.

Таку думку в ефірі телеканалу «Дом» висловив політичний експерт Олександр Мусієнко, передає Укрінформ.

На його переконання, імовірність сценарію ескалації Росії щодо західних держав є вкрай низькою.

«Я не думаю, що Російська Федерація готова до якоїсь ескалації проти західних країн. Таких сценаріїв немає, особливо проти країн Балтії та Польщі, це однозначно», — зазначив Мусієнко.

Читайте також: Міноборони Латвії називає всеосяжною загрозу країнам Балтії з боку Росії

Водночас він наголосив, що ситуація у регіоні Чорного моря складніша.

«Тому що все вказує на те, що за всіх історичних часів рух російської військової машини був на південний захід. І в цьому разі й Україна, й Крим, і Придністров’я, і ​​Кавказ, і Сирія — це все ланки одного ланцюга», — сказав експерт.

З огляду на непросту обстановку в регіоні, в НАТО ухвалили певні рішення. Україні ж фактично відведена важлива роль форпосту Альянсу на південному сході Європи підкреслив він.

«Україна повинна стати фактично форпостом НАТО на південному сході Європи. І це вже відбувається. Всі практичні дії для цього робляться… Стоїть завдання зміцнити вплив НАТО в Чорному морі, зокрема за допомогою України. Тому нас вже включили і до певних планів, ми вже працюємо безпосередньо разом з Альянсом, виконуючи певні завдання, і це йде нам на користь, оскільки це наша безпека. Але це й безпека країн-партнерів», — резюмував Мусієнко.

Читайте також: Квін вважає, що судова реформа потрібна Україні для вступу до НАТО і Євросоюзу

Як повідомляв Укрінформ, саміт НАТО, що відбувся у червні поточного року в Брюсселі, підтвердив перспективу євроатлантичної інтеграції для України та Грузії, коли ці країни будуть готовими до такого кроку, і коли буде досягнута політична згода щодо такого членства між усіма членами Альянсу.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Останні новини

OpenAI розповіла, коли та в яких ситуаціях використовувати різні версії ChatGPT

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua