У тимчасово окупованих Токмаку та Мелітополі лунали вибухи
![]()
Російська окупаційна влада ввечері, 11 червня, повідомила про вибухи у тимчасово окупованому Токмаці та Мелітополі Запорізької області.
Про це передає Укрінформ із посиланням на соцмережі російських посіпак.
Зазначається, що 11 червня о 22:30 пролунали вибухи в окупованому Токмаці, а 12 червня о 00:02 у Мелітополі.
«Били районом центральної площі. Попередньо вогонь вівся з РСЗВ «Град» із використанням некерованих далекобійних снарядів західного зразка», — повідомив представник окупаційної влади Запорізької області Володимир Рогов.
Читайте також: Біля Мелітополя партизани підірвали залізничний міст – офіцер ЗСУ
Також він повідомив, що в окупованому Мелітополі працювало ППО.
Підтверджують вибухи і партизани «Атеш». Останні зазначають, що «бавовна» працює точно в ціль. Наразі відомо про щонайменше два вибухи.
Як повідомлялося, у тимчасово окупованому м. Бердянську пролунали вибухи в районі морського порту.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий