News.ua


У Польщі втретє розсипали українську агропродукцію

Февраль 24
13:26 2024

Пошкоджений український вагон.
Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури.

Близько 9 години ранку 24 лютого на польській залізничній станції «Дорогуськ» було пошкоджено український вагон з бобами.
Про це повідомляє пресслужба міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури на своїй сторінці у Facebook.
У день річниці повномасштабного вторгнення РФ на територію України невідомі розсипали українську агропродукцію на польській залізничній станції «Дорогуськ».
Зазначається, що АТ «Укрзалізниця вже втретє звернулась до правоохоронних органів Польщі щодо фактів пошкодження українських потягів з агропродукцією.
Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури зазначив, що систематичне знищення української агропродукції схоже на сплановану диверсію.
Нагадаємо:
Вранці 23 лютого на залізничному пункті пропуску «Дорогуськ» невідомі пошкодили ріпак в трьох зерновозах. Цей вантаж прямував транзитом через Польщу до німецького Гамбургу.
Вранці 20 лютого польські фермери посилили протести поблизу ПП «Медика-Шегині». Протестувальники перекрили залізницю та розсипали збіжжя з вантажного вагону на колії.
Економічна правда

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

позов стосується смартфонів, телевізорів і ноутбуків

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua