News.ua


У Групі семи висловила готовність посприяти зміцненню енергетики України

Декабрь 13
07:49 2025

Координаційна група з питань енергетики України G7+ висловила готовність посприяти зміцненню захисту енергетики України від повітряних й ракетних ударів.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це йдеться у заяві співголів групи.

“Координаційна група з питань енергетики України G7+ рішуче налаштована посилювати позицію України, підвищуючи її витривалість пасивною та активною протиповітряною обороною української енергетичної інфраструктури”, — заявили у Групі семи.

Держави-члени також пообіцяли постачати Україні необхідне енергетичне обладнання та забезпечити достатні поставки природного газу та електроенергії у зимовий період року.

Окрім цього, вони взяли зобовʼязання сприяти реформуванню енергетичного ринку України та допомагати у підвищенні ефективності державних підприємств.

Зазначимо, що співголовами Координаційної групи з питань енергетики України G7+ є Канада, ЄС та Україна.

Читайте також: ЗМІ: У Білому домі обговорювали створення союзу з РФ та Китаєм на противагу G7

Як повідомляв Укрінформ, держави Групи семи готові розглянути можливість конфіскації усіх заморожених російських коштів, аби посприяти досягненню справедливого миру в Україні.

Фото: Flickr

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Російські загарбники пошкодили підприємство на Полтавщині

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua