У громаді Сумщини, яка перебуває в зоні активних бойових дій, збільшили тривалість комендантської години
Февраль 17
05:07
2025
![]()
Про це у Фейсбуці повідомляє Сумська військова адміністрація, передає Укрінформ.
«На звернення військового командування Рада оборони розглянула питання збільшення тривалості комендантської години у Великописарівській громаді – з 21.00 вечора до 6.00 наступного ранку», — йдеться у повідомленні Сумської ОВА.
За їхньою інформацією, такі заходи запроваджено для збереження порядку в громаді, яка перебуває в зоні активних бойових дій.
Читайте також: На Сумщині окупанти обстріляли 11 громад
Раніше комендантська година у громаді тривала з 23 до 5 години.
Як повідомляв Укрінформ, уночі та зранку росіяни чотири рази обстріляли прикордоння Сумщини.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий