News.ua


У Білому домі незадоволені тим, що Трамп не отримав Нобелівську премію миру

Октябрь 10
15:47 2025


Після оголошення лауреата Нобелівської премії миру у п’ятницю, 10 жовтня, Білий дім висловив своє невдоволення тим, що нагороду цього року не отримав президент США Дональд Трамп.

Про це у соцмережі Х написав директор з комунікацій Білого дому Стівен Чонг, передає Укрінформ.

«Президент Трамп продовжуватиме укладати мирні угоди, припиняти війни та рятувати життя. Він має серце гуманіста, і більше ніколи не буде такого, як він — здатного зрушити гори однією лише силою волі», — заявив він.

Чонг також додав, що Нобелівський комітет «довів, що ставить політику вище за мир».

На початку жовтня Трамп заявив, що для Сполучених Штатів буде образою, якщо він не отримає Нобелівську премію миру після того, як допоміг завершити сім глобальних конфліктів.

Читайте також: Нетаньягу висунув Трампа на Нобелівську премію миру

Як повідомляв Укрінформ, лауреатом Нобелівської премії миру 2025 року стала політична діячка з Венесуели Марія Коріна Мачадо за «невтомну працю з просування демократичних прав народу Венесуели».

Фото: The White House

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Цієї осені компанія Apple випустить мінімум 15 нових гаджетів – ось що нас чекає

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua