росіяни обстріляли дві громади Сумщини, поранене подружжя пенсіонерів
![]()
Унаслідок обстрілу Краснопільської громади Сумщини з боку росії поранені двоє пенсіонерів, їхній будинок зруйновано.
Про це повідомив у Фейсбуку голова Сумської ОВА Дмитро Живицький, передає Укрінформ.
О 16:40 почався обстріл Зноб-Новгородської громади з гранатометів, 33 влучання. За попередніми даним, без жертв, масштаби руйнувань уточнюються.
Краснопільська громада зазнала обстрілу після 15-ї години. Спершу росіяни накрили реактивною артилерією село Славгород — 15 «прильотів».
«Пряме потрапляння в житловий будинок мирних мешканців — це була сімейна пара пенсіонерів. Жінка і чоловік постраждали, обоє — в лікарні. Будинок зруйнований, опрацьовується питання надання іншого житла, бо їх дім відновленню не підлягає», — написав Живицький.
Читайте також: росіяни продовжують обстріли прикордоння Сумщини і Чернігівщини
Він додав, що ще у чотирьох будинках є руйнування та пошкодження: уламками снарядів попробивало стіни, вибиті вікна, посічені паркани.
Після 18-ї години зафіксовано ще три обстріли громади, з реактивних систем залпового вогню – загалом 27 «приходів».
Читайте також: На Сумщині за день росіяни обстріляли п’ять громад: понад 90 «прильотів»
Як повідомлялося, 18 вересня російські війська двічі відкривали вогонь по Сумській області — зафіксовані 52 влучання, через обстріл загинув мирний житель, постраждала ферма.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий