Росія використовує особовий склад як приманку для визначення вогневих позицій ЗСУ — військові
![]()
Росія посилає особовий склад своєї армії у штурми задля визначення місцезнаходження систем вогню Сил оборони України.
Як передає Укрінформ, про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» заявив речник ОТУ «Харків» Віталій Саранцев.
«Для ворога це багато (понад 16 тисяч втрачених осіб на Харківщині, — ред). Це фактично населення невеликого райцентру. Ворог не рахується зі своїми втратами. Ворог воліє зберігати техніку й озброєння, аніж берегти свій власний особовий склад. Тому часто людей відправляють у якісь незрозумілі штурми. Людей відправляють на штурмові дії, використовуючи їх як приманку, щоб по них починали відпрацьовувати Сили оборони. Таким чином вони намагаються вивідати нашу систему вогню і завдавати уражень. Але ті люди стовідсотково гинуть від нашого вогневого ураження», — сказав він.
Водночас Саранцев поінформував, що найгарячішою точкою на напрямку залишається Вовчанськ та прилеглі населені пункти. За його словами, у Вовчанську ворог намагається розширити зону контролю, використовуючи всі наявні сили та засоби — обстрілює місто з РСЗВ або важких вогнеметних систем.
«Подекуди ворогу вдається завдавати уражень по своїм же підрозділам. «Дружній вогонь» свідчить про те, що противник перебуває у стані відчаю чи максимальної злості та має завдання просунутися до свого підрозділу, який продовжує бути заблокованим на агрегатному заводі. Звичайно, ворогу це не вдається, бо ми враховуємо всі наявні засоби і можливості противника. Ми знаємо про всі сили, які він заводить, аби переформувати штурмові групи та посилити штурмовиків, які ідуть у бій «, — сказав Саранцев.
Речник додав, що росіяни знизили активність на напрямку Глибоке — Липці. Однак, за його словами, ворог продовжує обстрілювати українські позиції, а також нарощує штурмові групи, переформовує їх, намагаючись завести новий особовий склад, збільшує кількість систем зв’язку та управління.
«Коли ворог визначить для себе сприятливі умови, він буде намагатися атакувати наші підрозділи. І ми до цього також маємо бути готові», — сказав Саранцев.
Читайте також: Українські військові завдяки штучному інтелекту виявляють 12 тисяч цілей щотижня
Як повідомлялося, за даними ОТУ «Харків», за період з 10 травня по 21 вересня 2024 року на Харківському напрямку окупанти втратили загалом 16384 військовослужбовців (безповоротних 5426 осіб, поранених – 10958 осіб).


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий