News.ua


Російські сапери на ТОТ Запоріжжя демонтують лінії зв’язку та вивозять кабель — «Жовта стрічка»

Апрель 27
05:53 2025


На тимчасово окупованих територіях Запорізької області загарбники під приводом «розмінування» демонтують лінії зв’язку і вивозять кабелі.

Про це у Телеграмі повідомляє рух «Жовта стрічка», передає Укрінформ.

«На околицях Токмака та Кам’янки-Дніпровської зафіксовано, що сапери з ЗС РФ демонтують лінії зв’язку нібито через небезпеку вибухів», — йдеться у повідомленні.

Читайте також: На Херсонщини окупанти перевіряють священників через «недостатню підтримку СВО»

Активісти повідомляють, що окупанти кабель зрізають і вивозять, імовірно — для подальшого продажу або для особистого використання.

Як повідомлялось, на ТОТ Запорізької області близько 20 тисяч дітей входять до російських молодіжних пропагандистських рухів, які спрямовані на знищення української ідентичності.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Як можна покращити сигнал Wi-Fi за допомогою старого смартфона: інструкція

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua