російська пропаганда видозмінила наратив про біолабораторії — ЦПД
![]()
російські змі та глава держдуми росії вячеслав володін видозмінили пропагандистський наратив про біолабораторії.
Як передає Укрінформ, про це Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України повідомляє в Телеграмі.
Зазначається, що володін та медіа російської федерації поширюють заяву американського економіста Джефрі Сакса про те, що США, які ведуть біологічні розробки в усьому світі, винні у поширенні пандемії COVID-19.
«Насправді Сакс дуже обережний у висловлюваннях, і зазначає, що не існує наукових підтверджень виникнення COVID-19, а є лише теорії та гіпотези, враховуючи те, що перший випадок інфікування зафіксований у китайському місті Ухань. Проте володін, посилаючись на Сакса, заявляє, що американські біолабораторії в усіх країнах мають бути зупинені та розсекречені», — зазначили в ЦПД.
Читайте також: На Youtube заблокували майже 500 каналів про «біолабораторії» та «радіокерованих гусей»
Якщо ще у червні російські посадовці заявляли, що американські біолабораторії в Україні — це ризик для біологічної безпеки всього світу, то тепер володін зосередився саме на США та заявляє, що «усім державам, які постраждали від пандемії, США зобов’язані компенсувати завдані збитки».
Читайте також: МОЗ готується до можливого зростання кількості випадків COVІD-19
Як повідомляв Укрінформ, раніше російські засоби масової інформації вдалися до чергових маніпуляцій на темі так званих американсько-українських біолабораторій, поширивши фейк про «таємний документ Міністерства оборони України».


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий