News.ua


Rheinmetall готовий збільшити виробництво боєприпасів для танків і артилерії

Январь 29
03:30 2023


Німецький виробник зброї Rheinmetall готовий значно збільшити виробництво танкових та артилерійських боєприпасів, щоб задовольнити високий попит на них в Україні й на Заході.

Про це заявив генеральний директор компанії Армін Паппергер в інтерв’ю Reuters, передає Укрінформ.

Зазначається, що компанія Rheinmetall виробляє широкий спектр оборонної продукції, але найбільш відома завдяки виробництву 120-міліметрової гармати для танка Leopard 2.

«Ми можемо виробляти 240 тисяч танкових боєприпасів (120 мм) на рік, що більше, ніж потрібно всьому світу», – зазначив Паппергер.

Читайте також: Німеччина може розпочати виробництво HIMARS

Він додав, що потужності з виробництва 155-міліметрових артилерійських снарядів можуть бути збільшені до 450–500 тис. на рік, що зробить Rheinmetall найбільшим виробником обох видів боєприпасів.

За словами Паппергера, у 2022 році компанія виготовила від 60 до 70 тис. танкових і стільки ж артилерійських снарядів, але виробництво може бути негайно збільшено.

Попит на ці боєприпаси різко зріс після вторгнення росії в Україну в лютому минулого року.

Паппергер повідомив, що нова виробнича лінія для боєприпасів середнього калібру, які використовуються німецькими зенітними танками Gepard в Україні, буде запущена до середини року.

Німеччина вже кілька місяців намагається знайти нові боєприпаси для «Гепардів», які її власні військові зняли з озброєння у 2010 році.

Німецька компанія також розглядає можливість будівництва нового порохового заводу, можливо, у східній німецькій землі Саксонія, але інвестиції в обсязі 700–800 мільйонів євро має забезпечити уряд, сказав гендиректор.

«Держава повинна інвестувати, а ми надамо свої технологічні ноу-хау. Натомість держава отримує частку заводу й прибутку, який він приноситиме, — зазначив Паппергер.

Читайте також: Німеччина планує доставити танки в Україну до кінця березня

Він зазначив, що такий завод необхідний для покриття дефіциту спеціального пороху для нарощування виробництва танкових і артилерійських снарядів.

За кілька днів керівники оборонної промисловості Німеччини вперше зустрінуться з новим міністром оборони ФРН Борисом Пісторіусом, хоча точна дата ще не оголошена.

Читайте також: БМП Marder: німці передають Україні засіб для посилення піхоти

Цією зустріччю Пісторіус прагне розпочати переговори щодо прискорення закупівлі зброї та постачання боєприпасів у довгостроковій перспективі, оскільки запаси німецької армії вичерпуються через допомогу Україні.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

У Росії суд заочно виніс вирок Коломойському за викрадення нафти

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua