РФ завдала удару по греблі Печенізького водосховища
Декабрь 07
13:36
2025
Ілюстративне фото
Getty Images
Посилання скопійовано
Російські окупанти завдали удару по греблі Печенізького водосховища у Харківській області.
Про це повідомив Печенізький сільський голова Олександр Гусаров.
«Станом на 12 годину 07 грудня 2025 року, рух по дорожньому полотну Печенізької греблі ПРИПИНЕНО. Зберігайте спокій та слідкуйте за нашими подальшими оголошеннями», – написав він у Facebook.
Нагадаємо:
У грудні 2022 року відновили міст в селі Мартове Чугуївського району на Печенізькому водосховищі, який окупанти знищили у вересні, коли відступали.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий