Прикордонники біля Бахмута знешкодили групу піхоти і склад боєприпасів РФ
![]()
Прикордонники показали, як на Бахмутському напрямку за допомогою дрона виявили, а потім мінометним вогнем знешкодили групу піхоти і склад боєприпасів російських військ.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Державна прикордонна служба.
«Днями на Бахмутському напрямку прикордонники знешкодили групу піхоти й склад боєприпасів російських військ. По загарбниках ударно відпрацював тандем аеророзвідки та мінометників одного з прикордонних підрозділів», — ідеться у повідомленні.
Спостереженням з БПЛА охоронці кордонів встановили передній край бойового порядку ворога, місця укриття та переміщення його особового складу.
З отриманням достатніх даних для бойової роботи мінометні розрахунки розпочали виконання вогневого завдання зі знищення розвіданих об’єктів опорного пункту ворожих сил.
Читайте також: На Бахмутському напрямку Сили оборони перехопили оперативну ініціативу — Маляр
Мінометним обстрілом повністю накрито ділянку зосередження противника на цьому напрямку, як результат трьох загарбників вбито, ще четверо поранено.
Окрім знищення живої сили підірвано й боєприпаси загарбників, які ті накопичували у зруйнованій споруді.
Після вогневого нальоту решта загарбників відійшли із займаних позицій.
Читайте також: На трьох напрямках фронту упродовж доби відбулися понад 40 бойових зіткнень
Як повідомляв Укрінформ, Сили оборони України з 24 лютого 2022 року по 29 червня 2023 року ліквідували близько 227 тисяч 780 російських загарбників.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий